Ciekawa spokojna trasa, ładna pogoda oraz wzorowa organizacja i świetne miejsce na postój to przepis na udany rajd rowerowy. W ostatnim zorganizowanym 16 września wzięło udział aż 270 rowerzystów, bijąc o 20 osób dotychczasowy rekord frekwencji i nieco zaskakując organizatorów, którzy mimo takiej ilości ludzi poradzili sobie z 9. rajdem „Łęczna na rowery”.

Łęczna z której rajd ruszył wypełniła się rowerzystami nie tylko z powiatu łęczyńskiego, ale również Lublina, Świdnika, Lubartowa i Chełma. Wszyscy zgodnie przyznawali, że renoma rajdu jest tak wysoka, że nie można było przegapić tegorocznej edycji.

Rowerzyści podzieleni na grupy pokonali łącznie około 35 kilometrów zatrzymując się na dłuższy postój w przystani w Jaszczowie gdzie mogli się najeść, wybawić, posłuchać i porozmawiać z policjantami oraz pracownikami stowarzyszenia Maksymilian.

Wszyscy zadowoleni i bezpieczni, wykorzystując ścieżkę rowerową powrócili z Jaszczowa do Łęcznej. A za rok jubileuszowy 10. rajd. Czy i tym razem organizator, którym jest Urząd Miejski w Łęcznej, ponownie tak bardzo i pozytywnie zaskoczy cyklistów? Oby tak, my już nie możemy się doczekać.

 

Łęczna 10 października

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876