21 kwietnia w Ostrawie (Czechy) odbyły się towarzyskie zawody taekwondo ITF dla dzieci i młodzików Ippon Cup. W szranki stanęło ponad 150 najmłodszych taekwondoków z 9 klubów Czech i Polski. Biało-czerwone barwy reprezentowała wspólna ekipa LKSW Dan z sekcji w Świdniku i Łęcznej oraz PKSW Azja Pabianice.

Wszyscy zawodnicy Dana zdobyli co najmniej po dwa medale (każda grupa wiekowa rywalizowała w trzech konkurencjach). Miejsca na podium zajęli: Kinga Matysiak - srebro w układach, brąz w walkach soft-stick; Maria Skiba - złoto w układach, srebro w walkach soft-stick; Maksymilian Szłapa - złoto w układach, srebro w walkach soft-stick; Jakub Wojciechowski - brąz w walkach soft-stick, brąz w technikach specjalnych; Maciej Dąbrowski - złoto w walkach pointfighting, srebro w układach; Maja Besztak - złoto w walkach soft-stick, złoto w kopnięciach szybkościowych, srebro w układach oraz puchar dla najlepszej zawodniczki 2010-2011; Antoni Hawrysz - złoto w soft, brąz w torze przeszkód; Jan Hawrysz - złoto w walkach soft-stick, brąz w układach.

Polska ekipa okazała się na zawodach bezkonkurencyjna zdobywając łącznie 21 złotych, 9 srebrnych i 11 brązowych medali na 23 startujących zawodników, a co za tym idzie - po raz drugi z rzędu pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

W najbliższy weekend reprezentacja klubu wystąpi na mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule pointfighting, które odbędą się w Mysiadle koło Warszawy.